Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину з робочим візитом відвідала Андреа Пастирнак

Прес-центр

Новини

22.08.2017 13:32

Буковину з робочим візитом відвідала Андреа Пастирнак |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 22 серпня, на Буковину з робочим візитом прибула Міністр у справах румунів звідусіль пані Андреа Пастирнак. Разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні паном Крістіаном-Леоном Цуркану та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Еленорою Молдован високопосадовець зустрілася з керівництвом Чернівецької області. Участь у протокольній зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, пані Андреа Пастирнак поінформувала учасників зустрічі про тематику та результати своїх вчорашніх зустрічей з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та Міністром культури України Євгеном Нищуком.

У свою чергу керівник представницької влади регіону Іван Мунтян поінформував пані Міністра про історію міжрегіональної співпраці Чернівецької області та Сучавського повіту, а також висловив сподівання на поглиблення такого співробітництва.

«У жовтні минулого року ми провели четверте за рахунком спільне засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, під час якого прийняли низку важливих рішень щодо спільної реалізації транскордонних проектів та розвитку прикордонних територій наших регіонів. Запорукою успіху нашої співпраці вважаю якнайшвидше відновлення роботи усіх пунктів перетину українсько-румунського кордону, що знаходяться на території Чернівецької області», – відзначив посадовець.

Відтак сторони обговорили перспективи подальшої міжрегіональної та міжнародної взаємодії у сферах освіти, культури, транскордонного співробітництва, розвитку транспортної та прикордонної інфраструктури, охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, розглянуто питання про реконструкцію меморіального музею видатного румунського поета Міхая Емінеску та відкриття дитячої дошкільної установи з румунською мовою навчання в Чернівцях.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua