Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  З 1 вересня 2016 року мешканців Чернівецької області обслуговуватимуть 11 бюро правової допомоги

Прес-центр

Новини

17.08.2016 15:49

З 1 вересня 2016 року мешканців Чернівецької області обслуговуватимуть 11 бюро правової допомоги |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

В рамках реформування територіальних органів юстиції та розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні утворено понад 400 бюро правової допомоги, які функціонуватимуть як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Посилення правової спроможності територіальних громад, активна правопросвітницька діяльність, надання правової інформації та юридичних консультацій, прийом звернень громадян, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги та електронних сервісів Міністерства юстиції України  – основні завдання, які покликані забезпечити новоутворені бюро правової допомоги.

Завдяки таким змінам скорочено чисельність державних службовців системи органів юстиції та заощаджено видатки на їх утримання, посилено роботу місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розширено доступ громадян до безоплатних правових послуг та електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Задля того, аби до системи безоплатної правової допомоги долучились найбільш професійні та кваліфіковані фахівці, а громадяни змогли отримувати якісні правові послуги, проведено серйозний конкурсний відбір керівників та заступників керівників бюро правової допомоги по всій країні.

Загалом бажання взяти участь у конкурсі, зокрема по Чернівецькій області, виявили 83 особи. За результатами конкурсного відбору на посади керівників/заступників керівників рекомендовано 27 осіб.

Це потужна команда людей, які не схожі на типовий образ державного службовця, вмотивовані, націлені на позитивний результат, ладні працювати в новій системі юстиції, допомагати українцям та захищати право і справедливість.

Нагадаємо, що на території нашої області розпочнуть роботу 11 бюро правової допомоги:Чернівецьке, Герцаївське, Глибоцьке, Заставнівське, Кіцманське, Новоселицьке та Сторожинецьке бюро правової допомоги у структурі Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Новодністровське, Сокирянське та Хотинське бюро правової допомоги як структурні підрозділи Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Путильське бюро правової допомоги як структурна ланкаВижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Отримати додаткову інформацію можна за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103(лінія є безкоштовною та працює цілодобово).

 

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua