Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомляє обласна виборча комісія >  Обласна виборча комісія зареєструвала нового депутата облради

Прес-центр

Новини

19.02.2016 15:05

Обласна виборча комісія зареєструвала нового депутата облради  |  Повідомляє обласна виборча комісія

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна виборча комісія прийняла постанову «Про реєстрацію депутата Чернівецької обласної ради замість вибувшого» від 16.02.2016 №28. Розглянувши подання Чернівецької обласної ради, клопотання регіональної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Чернівецькій області про реєстрацію депутата Болтунова Олександра Валерійовича замість померлого депутата Чорнея Івана Михайловича, комісія постановила виключити зі списку депутатів Чернівецької обласної ради сьомого скликання Чорнея Івана Михайловича у зв’язку зі смертю та зареєструвати депутата Чернівецької обласної ради сьомого скликання Болтунова Олександра Валерійовича.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua