Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Здоров'я та спорт >  На відкритті традиційного волейбольного турніру серед команд ветеранів

Прес-центр

Новини

20.08.2013 11:58

На відкритті традиційного волейбольного турніру серед команд ветеранів |  Здоров'я та спорт

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ взяв участь та виступив на урочистій церемонії відкриття  традиційного волейбольного турніру серед команд ветеранів, яка відбулась у спортивному комплексі ВАТ «Чернівецький цегельний завод №3». Цього року турнір присвячено 70-літньому ювілею ветерана соціальної сфери, справжнього ентузіаста аматорського волейболу Леоніда Івановича ГОНЧАРУКА. Керівник крайової представницької влади високо оцінив зусилля організаторів турніру та  особисто Людмили Михайлівни ВАТАМАНЮК щодо популяризації фізкультури та спорту на теренах Буковини краю. Він щиро привітав ювіляра і висловив захоплення фізичною формою та життєвим ентузіазмом ветерана буковинського волейболу.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua