Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальний захист >  З нагоди Дня захисту дітей

Прес-центр

Новини

31.05.2013 15:02

З нагоди Дня захисту дітей |  Соціальний захист

Тема новини: Назва теми

1 червня в Україні відзначається День захисту дітей. З цієї нагоди приймав гостей Магальський дитячий будинок-інтернат, де сьогодні перебуває 69 підопічних. Від імені голови обласної ради Михайла Гайничеру до дітей та молодих людей, які мешкають та отримують лікування у цьому обласному комунальному закладі, завітав член Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, голова Новоселицької районної ради Деомид Шова. Він передав щирі привітання від голови Чернівецької обласної ради та вручив медичне і побутове обладнання для закладу.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua