Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  ЗВЕРНЕННЯ голови обласної державної адміністрації Михайла ПАПІЄВА та заступника голови обласної ради Валентина МАНІЛІЧА з нагоди Шевченківських днів

Прес-центр

Новини

09.03.2011 11:26

ЗВЕРНЕННЯ голови обласної державної адміністрації Михайла ПАПІЄВА та заступника голови обласної ради Валентина МАНІЛІЧА з нагоди Шевченківських днів  |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Шановні краяни!

 

Щороку на початку весни наш народ разом з усім світовим українством вшановують величний геній Тараса Григоровича Шевченка – світоча національної культури, видатного українського поета, мислителя та просвітника.  Невмируще Шевченкове слово, сповнене святою синівською любов’ю до рідної землі та її волелюбних господарів, було, є і завжди буде життєвим дороговказом для багатьох поколінь наших попередників, сучасників та нащадків. Пророчі рядки Кобзаря і сьогодні володіють потужною консолідуючою силою, яка згуртовує наш народ на тернистому шляху державотворення та національного самоствердження.

Тож будьмо гідними заповітів нашого величного співвітчизника і здійснімо його мрію про вільне й заможне життя українців на рідній землі, в «сім’ї вольній, новій»! Єднаймося віщим Кобзаревим словом у спільній праці задля щастя і добробуту усіх і кожного,  в ім’я піднесення слави та могутності матері - України!

 

 

З повагою

 

Голова обласної

державної адміністрації  

 

               

Михайло Папієв                 

 

Заступник голови обласної     ради

 

            

  Валентин Маніліч

 

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua