Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  Відбулась зустріч з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Прес-центр

Новини

29.11.2013 15:46

Відбулась зустріч з нагоди Міжнародного дня інвалідів |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у зустрічі з представниками громадських організацій інвалідів з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів. Звертаючись до присутніх, він наголосив, що одним із першочергових завдань для обласної ради, її керівництва, а також всіх органів місцевого самоврядування області є забезпечення потреб людей з обмеженими можливостями. Михайло Гайничеру поінформував про допомогу, яку надає обласна рада установам соцзахисту та товариствам, котрі опікуються інвалідами. Він також закликав організації інвалідів активніше виступати з ініціативами та пропозиціями щодо вирішення проблем та запевнив, що жодна з них не залишиться поза увагою депутатського корпусу. Голова обласної ради вручив Почесні відзнаки крайового парламенту найактивнішим представникам цієї категорії населення.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua