Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформації >  Держприкордонслужба: за підкуп і пропонування хабарів – кримінальна відповідальність

Прес-центр

Новини

04.04.2022 12:55

Держприкордонслужба: за підкуп і пропонування хабарів – кримінальна відповідальність |  Інформації

Тема новини: Назва теми

Держприкордонслужба: За підкуп і пропонування хабарів – кримінальна відповідальність.

Під час здійснення прикордонного контролю у пунктах пропуску на державному кордоні протягом березня прикордонники припинили більше 70 спроб надання неправомірної вигоди.

Підкупити правоохоронців спробували 62 громадянина України та 11 іноземців. Серед хабародавців були й особи, яким на період дії воєнного стану обмежене право виїзду за кордон.

Загальна сума коштів, яку намагались запропонувати охоронцям кордону, у національній та іноземній валюті склала більше 1,3 мільйона гривень.

В усіх випадках військовослужбовці категорично відмовились від запропонованих коштів, вжили необхідних заходів щодо документування фактів спроб підкупу та здійснили відповідне інформування співробітників Нацполіції.

Держприкордонслужба нагадує, що пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі, а також прийняття такої обіцянки, пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою є правопорушенням, за яке законом передбачено кримінальну відповідальність.

Крім того, просимо громадян не навішувати ярлики недоброчесності на всіх прикордонників, правоохоронців, держслужбовців, а у разі, якщо ви стали учасником або свідком неправомірних дій на державному кордоні, відразу повідомляти підрозділі ДПСУ.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua