Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  У Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської готують інтерактивну казку-квест для дітей «Паляниця»

Прес-центр

Новини

09.03.2022 16:37

У Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської готують інтерактивну казку-квест для дітей «Паляниця» |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

У Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської готують інтерактивну казку-квест для дітей «Паляниця».

Як зазначає режисер Дмитро Леончик, «Паляниця» - це театральний десант. Актори готові у будь-який час приїхати до діток навіть у бомбосховище.

У театрі певні, що у цей складний воєнний час дитячі вистави допоможуть відволікти та розважити малечу, а також подарувати їм таку необхідну підтримку та позитивні емоції.

Тож уже завтра, 10 березня, розпочинається показ дитячих вистав. Діти зможуть переглянути казки «Жила собі Сироїжка», «Як стати справжнім бегемотом» і стати учасниками інтерактивної казки-квесту «Паляниця».

Вистави відбуватимуться у Центрі культури «Вернісаж» та у місті Вижниця.

Центр культури «Вернісаж»:
10/03 15.00 Казка «Жила собі Сироїжка»;
12/03 15.00 Казка «Як стати справжнім бегемотом».

Місто Вижниця, Будинок піонерів:
15/03 11.00,13.00 Казка «Жила собі Сироїжка».

Центр культури « Вернісаж»:
17/03 15.00 Інтерактивна казка-квест «Паляниця».

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua