Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність центральних органів виконавчої влади >  Заява МЗС України у зв'язку з рішенням Росії щодо використання збройних сил за кордоном

Прес-центр

Новини

23.02.2022 11:50

Заява МЗС України у зв'язку з рішенням Росії щодо використання збройних сил за кордоном |  Діяльність центральних органів виконавчої влади

Тема новини: Назва теми

Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву у зв’язку з рішенням Ради Федерацій РФ щодо використання російських збройних сил за кордоном.

Учора, 22 лютого, Рада Федерації РФ дозволила використання збройних сил РФ за кордоном під приводом «захисту» російського населення на тимчасово окупованих територіях України в Донецькій та Луганській областях.

У зв’язку з цим Українське МЗС заявляє, що визнання та підтримка Москвою так званих «Л/ДНР» у порушення суверенітету та територіальної цілісності України є міжнародно-протиправними та розцінюються Україною як акт збройної агресії.

«Міжнародне право забороняє агресію, а суверенітет і територіальна цілісність України забезпечені та гарантовані засадничими нормами і принципами міжнародного права та низкою основоположних міжнародних інструментів, в тому числі Статутом ООН, Гельсінкським Заключним актом Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 1975 року, Меморандумом про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1994 року, численними зобов’язаннями Росії за двосторонніми договорами між Україною та Російською Федерацією», - ідеться в тексті повідомлення.

Відтак Україна закликає міжнародне співтовариство вжити невідкладних і жорстких заходів проти агресора. Адже відсутність рішучих дій з боку міжнародного співтовариства лише розв’язує руки Кремлю.

«Якщо нам не вдасться зупинити російську агресію в Україні сьогодні, завтра військова потуга РФ буде застосована в будь-якому регіоні світу», - заявили в Міністерстві закордонних справ.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua