Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  20 - 20 лютого, відзначають День Героїв Небесної Сотні

Прес-центр

Новини

20.02.2022 08:12

20 - 20 лютого, відзначають День Героїв Небесної Сотні |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 лютого, відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цей день 8 років тому став визначальним для українців. Злочинний режим відважився тоді на відчайдушні заходи - протестувальників на Майдані почали розстрілювати прицільним снайперським вогнем. Жертвами снайперів стали близько сотні людей, що боронили нашу незалежність.

Серед тих Героїв, що поклали свої життя у протистоянні за долю нашої держави, були й буковинці Олександр Щербанюк та Василь Аксенин. Та це не зупинило і не злякало тих, хто боровся на Майдані за нашу свободу та ідеали. Що зрештою й змусило злочинну владу капітулювати. 

Впевнені, що наша держава ніколи не забуде подвиг Героїв, котрі поклали на вівтар державності власні життя, аби наша країна залишилася незалежною та остаточно відійшла від впливу кремлівських політиків.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua