Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Співчуття >  Співчуваємо

Прес-центр

Новини

06.02.2022 17:21

Співчуваємо  |  Співчуття

Тема новини: Назва теми

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 70-му році життя відійшов у Вічність ветеран органів державної влади та місцевого самоврядування, багаторічний керівник загального відділу виконавчого апарату обласної ради Микола Дмитрович ПІДЛУБНИЙ.
Завершив свій земний шлях справжній професіонал-управлінець, знаний та шанований на теренах краю фахівець, який присвятив справі самовідданого служіння українському народові та буковинській громаді майже п’ять десятиліть свого трудового життя.
У ці скорботні дні ми поділяємо біль і тугу рідних та близьких покійного. Світлі, щемливі спогади про Миколу Дмитровича ПІДЛУБНОГО назавжди залишиться в наших серцях.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua