Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Обласний академічний театр ляльок організовуватиме вистави в Музеї народної архітектури та побуту

Прес-центр

Новини

31.01.2022 16:05

Обласний академічний театр ляльок організовуватиме вистави в Музеї народної архітектури та побуту |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту разом із Чернівецьким обласним академічним театром ляльок започаткують тісну співпрацю між собою в літній період. Таку ініціативу комунальним установам запропонував голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

Сьогодні, 31 січня, очільник облради провів зустріч з директорами обох установ. Олексій Бойко наголосив на готовності обласної ради сприяти організації спільних заходів. Раніше подібна співпраця музею та театру обмежувалися лише участю в окремих заходах.

Учасники зустрічі обговорили умови, необхідні для реалізації цієї ініціативи, та опрацювали питання подальшої спільної роботи.

«Вистави на сцені театру дуже різняться від тих, що ми проводимо на виїзді. В театрі додаткова атмосфера створюється за рахунок підсвітки, світлових ефектів. Натомість на відкритому майданчику зробити це важче. Але ми будемо прагнути створити продукт, гідний нашого глядача», - заявив Григорій Волинець.

Сторони зауважили, що раді співпраці та тому, що керівництво області готове сприяти запровадженню таких спільних заходів. Олексій Бойко запевнив керівників музею та театру в подальшому сприянні для запровадження цієї ініціативи.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua