Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  У стінах Чернівецької обласної ради сьогодні, 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації

Прес-центр

Новини

12.01.2022 14:43

У стінах Чернівецької обласної ради сьогодні, 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

У стінах Чернівецької обласної ради сьогодні, 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації.

Сторони обговорили пріоритетні ідеї для громад та питання, які зацікавили громади для успішної подачі заявки на конкурс.

Конкурс служить для підтримки місцевих ініціатив, що сформульовані у вигляді конкретних заходів з охорони природи та місцевого розвитку на цільових територіях проєкту.

Відповідна фінансова підтримка надається на реалізацію ініціатив, які відповідають, принаймні, одній з нижче вказаних вимог, а саме:
1. повинні сприяти збереженню природи; 
2. направлені на збалансований соціально-економічний розвиток прилеглих територій;
3. попередження екологічного забруднення.

Для участі в конкурсі необхідно подати проєктну пропозицію та бюджет згідно з встановленого зразка (скачати в пункті 10), які необхідно надіслати на електронну адресу – grants@snpa.in.ua до 28 січня 2022 року до 18:00 год. В темі листа слід вказати «Реалізація місцевих ініціатив/Назва ПТ, регіон».
 
Детальнішу інформацію шукайте на сайті: http://snpa.in.ua/konkurs-mistsevyh-initsiatyv-v-ukrayinskyh-karpatah/?fbclid=IwAR0Oa0P7l-Rt_R0Vtii1rqytT7e9oEXGt5Ph58qmhM0b-NEo6nh4oAXvBKY

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua