Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.04.2021 11:04
Про міжнародний українсько-литовський конкурс юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future»


    Конкурс проводиться з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».Цілі та завдання Конкурсу: виховання у дітей та молоді обох країн історичної пам’яті, сприяння у формуванні почуття патріотизму, глибокої поваги до історико-культурних надбань обох народів, українців та литовців, що проживають на території України та Литви; виявлення творчих можливостей дітей та молоді у відображенні своїх знань, почуттів, вражень від пізнання та вивчення історії, легенд у формі художніх зображень. В Конкурсі можуть брати участь діти та молодь до 21 року, які проживають в Україні, Литві та інших країнах. Учасники Конкурсу поділяються на три вікові категорії: 1 категорія - автори робіт віком до 9 років включно; 2 категорія - автори робіт віком від 10 до 15 років включно; 3 категорія - автори робіт віком від 16 до 21 року включно. Заохочуються до участі в Конкурсі учні художніх та мистецьких шкіл, коледжів, академій.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У Чернівцях підсвітили приміщення комунальної книгарні, що на вулиці Заньковецької

Прес-центр

Новини

24.08.2021 21:44

У Чернівцях підсвітили приміщення комунальної книгарні, що на вулиці Заньковецької |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

У Чернівцях підсвітили приміщення комунальної книгарні, що на вулиці Заньковецької. 

Нагадаємо, нещодавно відремонтовано фасад будівлі та повністю оновлено інтер’єр. Днями ж ремонт завершили встановленням сучасного освітлення. 

Керівництво Чернівецької обласної ради переконано, що такий вигляд повинні мати усі комунальні установи області і найближчим часом планує реалізувати цей задум.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua