Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.

07.09.2020 14:59
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

07.09.2020 14:46
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько – фізкультурний диспансер»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Студенти Чернівецької області можуть отримати гранти на навчання

Прес-центр

Новини

31.07.2019 15:46

Студенти Чернівецької області можуть отримати гранти на навчання |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Європейський медіа-холдинг Open Media Group проводить Всеукраїнський конкурс «Розумним бути модно», який відкриває можливість для студентів вишів отримати грант на оплату навчання. До участі у конкурсі запрошують студентів денної та заочної форми навчання, які навчаються на контрактній або бюджетній основі з понад ста державних вищих закладів освіти, які підтримали ініціативу. Серед них Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. З повним переліком закладів вищої освіти можна ознайомитися за посиланням: http://openmedia.com.ua/vuz-list.

Для здобуття грошового гранту на навчання конкурсантам потрібно написати наукове есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС». Основне завдання наукової роботи - виклад власного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів відповідно до обраного стилю. Питання пропонується розглянути за напрямками здобуття кваліфікації: економіка, менеджмент, маркетинг, психологія, політологія, журналістика.

Роботи приймають до 30 вересня 2019 року. Участь у конкурсі є безкоштовною. Ознайомитися з повним переліком вимог до робіт можна  за гіперпосиланням: http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/

 

 


 

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua