Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Задля збереження здоров’я та життя

Прес-центр

Новини

01.11.2018 18:22

Задля збереження здоров’я та життя |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

З роботою та основними техніко-експлуатаційними характеристиками нещодавно встановленого у радіологічному відділенні Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру багатофункціонального рентген-терапевтичного апарату «Терад 200» голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 2 листопада.

«Більше 20 років пацієнти обласного онкодиспансеру чекали на встановлення сучасного багатофункціонального медобладнання, яке би відповідало світовим стандартам лікування злоякісних та доброякісних новоутворень. До слова, апарат, на якому донедавна здійснювалися відповідні медичні маніпуляції був 1967 року випуску та не дозволяв проводити точкову променеву терапію. Обласна рада робить усе залежне задля забезпечення нашого онкодиспансеру сучасним обладнанням. Зокрема, на придбання цього вкрай потрібного апарату рішенням сесії з обласного бюджету було виділено понад 10 мільйонів гривень. Сума чимала, але якщо взяти до уваги той факт, що відтепер отримувати кваліфіковану медичну допомогу зможе тисяча пацієнтів на рік, то одразу стає зрозумілим, наскільки правильним та важливим було це рішення. Адже коли мова йде про збереження людського життя, стає зрозуміло, що з ремонтом доріг чи будівництвом нових закладів можна трохи зачекати. До слова, наступного року ще 29 мільйонів гривень планується спрямувати для покращення умов перебування пацієнтів диспансеру», – наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до буковинських онкологів та їх колег, які прибули з Житомирської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Відтак, Іван Мунтян подякував за високий професіоналізм та самовіддану працю медичному персоналу обласного онкологічного диспансеру та, користуючись урочистою нагодою, вручив головному лікарю установи Іллі Тащуку Подяку Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua