Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  На Заставнівщині відкрито пам’ятник Великому Кобзареві

Прес-центр

Новини

25.09.2018 11:50

На Заставнівщині відкрито пам’ятник Великому Кобзареві |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Днями у с. Веренчанці Заставнівського району відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від дня заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, під час яких було відкрито новозбудований пам’ятника Великому Кобзареві, збудований коштом меценатів та зусиллями місцевої громади. Зі знаменною подією жителів села привітали заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук та депутат крайового парламенту Світлана Масловська, яка організувала збір коштів для спорудження монументу та пошук благодійників.

«Незважаючи на те, що у різні часи Заставнівщина перебувала під владою різних держав, тут завжди жили борці за незалежність України та справжні патріоти. Зокрема жителі Веренчанки здавна мріяли про те, щоб у їхньому селі був пам’ятник Великому Кобзареві. Так, у дев’яностих роках минулого століття на центральному майдані Веренчанки було закладено наріжний камінь. І ось у вересні цього року мрія веренчанців здійснилась. З ініціативи районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, за сприяння вихідців із села та його небайдужих мешканців село нарешті отримало скульптуру молодого провісника нашої незалежності. Вважаю, що цей пам’ятник буде своєрідним оберегом для села, духовним символом єдності усіх поколінь борців за свободу України», – наголосила Світлана Масловська, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, депутат Чернівецької обласної ради подякувала усім благодійникам, прихожани Свято-Покровського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату та жителям Веренчанки, які працювали на будівництві пам’ятника на громадських засадах, а також подарувала їм «Кобзарі».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua