Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Підбито підсумки роботи медичної галузі Буковини за минулий рік

Прес-центр

Новини

23.02.2018 12:44

Підбито підсумки роботи медичної галузі Буковини за минулий рік |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 23 лютого, на базі міської дитячої лікарні м.Чернівців відбулось засідання підсумкової колегії Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Ігор Малишевський.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки роботи медичної галузі Буковини за минулий рік, а це, одночасно, є підбиттям певних підсумків роботи крайової влади. Не буду озвучувати сухі статистичні дані, скажу лишень, що минулого року медична галузь області була профінансована на понад 1 мільярд гривень. Безперечно, розуміємо, що цього недостатньо, аби вирішити усі проблемні питання в галузі. Водночас, у 2017 році спільними зусиллями ми змогли оновити матеріально-технічну базу низки лікувально-профілактичних закладів області, придбати дороговартісне медичне обладнання, здійснити роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту ряду закладів охорони здоров’я регіону», – зазначила Інга Маковецька, звертаючись до представників медичної спільноти краю.

Також посадовець запевнила медичний загал у тому, що представницька влада краю й надалі робитиме усе необхідне для вирішення проблемних питань галузі, покращення умов праці для лікарів та умов надання медичної допомоги їхнім пацієнтам.

Насамкінець від імені голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька привітала буковинських лікарів із успішним завершенням складного, проте багатого на здобутки року.

Відтак, учасники засідання заслухали низку доповідей про якість роботи системи охорони здоров’я області, фінансово-економічний стан галузі, надання медичної допомоги учасникам АТО у минулому році, проаналізовали основні показники з усіх напрямків надання медичної допомоги усім категоріям населення та окреслили пріоритетні завдання на поточний рік.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua