Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Буковина та Львівщина спільно вирішуватимуть проблеми Карпатського регіону

Прес-центр

Новини

13.01.2018 20:12

Буковина та Львівщина спільно вирішуватимуть проблеми Карпатського регіону |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні,13 січня 2018 року, відбулась робоча зустріч Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з Головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним за участі виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин. Керівник представницької влади Буковинського краю поінформував поважних гостей про рішення Чернівецької обласної ради щодо вступу до складу АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» та сплати відповідного вступного грошового внеску, передбаченого Статутом цієї фундації. Він наголосив на важливості обєднання зусиль областей Карпатського регіону задля комплексного розвязання нагальних проблем гірських районів та пришвидшення євроінтеграційних процесів.

       Іван Мунтян розповів своїм львівським колегам про перебіг та підсумки візиту до Чернівецької області Міністрів закордонних справ України та Румунії, Міністра освіти і науки України та Міністра національного виховання Румунії. Він наголосив на необхідності якнайскорішого введення в дію пунктів автомобільного пропуску «Шепіт» та «Руська», готовність яких сьогодні становить понад 75%, та висловив впевненість у тому, що учасники АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» нададуть Чернівецькій області всебічну допомогу у розвязанні цього вкрай важливого питання.

       Керівник представницької влади Львівщини Олександр Ганущин щиро привітав Голову Чернівецької обласної ради із вступом до Єврорегіону Карпати – Україна. Він підтримав свого буковинського колегу у прагненні спільними зусиллями допомогти горянам подолати наявні соціально-економічні проблеми розвитку гірських територій. Олександр Ганущин запевнив Івана Мунтяна у цілковитій підтримці його прагнення ввести в експлуатацію пункти автомобільного пропуску на території Путильського району, а також міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці», та пообіцяв надати всебічну допомогу у цій суспільно важливій справі.

       Олександр Ганущин та Галина Литвин тепло привітали з нагоди 60-річного ювілею Голови Чернівецької обласної адміністрації Олександра Фищука, який приєднався до розмови.Львівяни із приязню та найкращими побажаннями вручили ювілярові памятні подарунки. Зустріч, що відбувалася у теплій, дружній атмосфері, було продовжено у кабінеті керівника крайової виконавчої влади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua