Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Сільське господарство >  Іван Мунтян: На Буковинській благословенній землі нелегка праця аграріїв завжди була і буде в пошані

Прес-центр

Новини

25.09.2017 09:03

Іван Мунтян: На Буковинській благословенній землі нелегка праця аграріїв завжди була і буде в пошані |  Сільське господарство

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, відкриваючи агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь-2017», що відбувся на території кінно-спортивного клубу «Троя» у с.Реваківцях Кіцманського району 24 вересня.

«Буковина – сільськогосподарський край. Ось і сьогодні сотні наших краян зібралися у цьому мальовничому місці, аби ознайомитись з кращими досягненнями наших землеробів, придбати чогось смачного та повеселитися від душі. На нашій благословенній землі нелегка праця аграріїв завжди була і буде в пошані. Адже саме від вас, шановні друзі, залежить, чи буде в кожного з нас на столі хліб та до хліба. Дякую за жертовну працю і одні з кращих у державі здобутки. Бажаю усім вам та вашим родинам миру і добра, Божої ласки та шани людської ну й звісно ж гарного врожаю», – відзначив керівник представницької влади Буковини, звертаючись до організаторів, учасників та гостей торговиці.

Кращих виробників сільськогосподарської продукції регіону Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради. Відтак, оглянув презентаційні намети, розгорнуті учасниками цьогорічного ярмарку.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua