Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціально-економічний розвиток >  Іван Мунтян: Обласна рада проситиме Уряд та парламент передати повноваження з розподілу дорожніх коштів на місця

Прес-центр

Новини

30.03.2017 16:36

Іван Мунтян: Обласна рада проситиме Уряд та парламент передати повноваження з розподілу дорожніх коштів на місця |  Соціально-економічний розвиток

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян під час засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, яке відбулося сьогодні, 30 березня. В рамках засідання розглянуто підбито підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік. Заслухано інформацію директора Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ігоря Сідляра, директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олександра Варжевського та першого заступника начальника служби автомобільних доріг Чернівецької області Петра Харлашка. Проаналізовано основні показники соціально-економічного розвитку регіону, окреслено шляхи усунення недоліків.

«Почасти депутати обласної ради йдуть на певні поступки, приймаючи ті чи інші регіональні програми, водночас вони несуть за це відповідальність перед людьми. Не винятком є й програма економічного і соціального розвитку області на 2017 рік. Адже питання будівництва та ремонту автомобільних доріг є важливою складовою соціально-економічного розвитку будь-якого регіону й дуже би хотілося, аби цьому питанню приділялося більше уваги. Саме тому на наступній сесії обласна рада ініціюватиме розгляд та прийняття окремої регіональної програми фінансування будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг краю. Також обласна рада звертатиметься до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням передати на місця повноваження з розподілу дорожніх коштів та затвердження переліку доріг, які будуть ремонтуватися», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання.

Відтак, члени колегії та запрошені заслухали інформацію начальника управління культури Чернівецької облдержадміністрації Віри Китайгородської про хід виконання Комплексної програми розвитку культури до 2016 року.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua