Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла: Незабаром відбудеться відкриття Почесного консульства Угорщини в Чернівцях

Прес-центр

Новини

11.05.2016 13:12

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла: Незабаром відбудеться відкриття Почесного консульства Угорщини в Чернівцях |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 11 травня, відбулася зустріч Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайла з представниками крайової влади, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Сторони обговорили можливі напрями співпраці у галузях економіки, культури і туризму, а також шляхи залучення інвестицій у поглиблену лісопереробку та сільське господарство.

Пан Йожеф Бугайла висловив підтримку євроатлантичному курсу України, а також дав позитивну оцінку нещодавньому візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна на Закарпаття. За його словами, ухвалені в рамках цього візиту рішення сприятимуть подальшому розвитку українсько-угорських стосунків. Дипломат також повідомив, що вже у найближчому майбутньому у м.Чернівцях буде відкрито Почесне консульство Угорщини, що сприятиме пожвавленню економічної співпраці між Угорщиною та Буковиною.

Відтак Генеральний консул Угорщини в Ужгороді відзначив, що угорська сторона й надалі реалізуватиме програми з надання допомоги Україні у лікуванні поранених учасників антитерористичної операції та оздоровленні їх дітей, а також дітей вимушених переселенців.

У свою чергу Іван Мунтян подякував пану Йожефу Бугайла за підтримку територіальної цілісності України, а також запропонував долучити національного угорського авіаперевізника до відновлення авіасполучення між Ужгородом і Чернівцями та розробити механізм обміну досвідом з реформування системи місцевого самоврядування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua