Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

15.09.2020 12:23
Про розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


    Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2020 року № 246 розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становить: 151 617 грн. Рахунок Чернівецької обласної ТВК для грошової застави: UA838201720355219001020161130.

07.09.2020 14:59
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»

07.09.2020 14:46
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько – фізкультурний диспансер»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Віталій Мельничук взяв участь в обговоренні взаємин ЄС зі східним партнерством

Прес-центр

Новини

20.04.2016 14:47

Віталій Мельничук взяв участь в обговоренні взаємин ЄС зі східним партнерством |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «Взаємини ЄС зі східним партнерством: стратегія, можливості та виклики», яка розпочала свою роботу у Червоній залі ЧНУ. У конференції беруть участь науковці та експерти з Польщі, Португалії, Молдови, Грузії та інших країн.

Заступник голови облради привітав учасників конференції від імені керівництва обласної ради та її депутатського корпусу і зауважив, що саме політика східного партнерства відкрила шлях до європейської спільноти молодим незалежним державам, створеним на пострадянському просторі. Він висловив переконання, що цей представницький науковий форум зробить свій внесок у поглиблення євроінтеграційних процесів в Україні та сприятиме формуванню єдиного європейського простору на засадах миру та добросусідства.

Учасників конференції привітали також міський голова Олексій Каспрук, заступник голови ОДА Руслан Сенчук, генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдаван. Конференція триватиме два дні, впродовж яких науковці та експерти-практики обміняються своїми баченнями та дослідженнями щодо порушеної теми.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua