Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами

Прес-центр

Новини

16.05.2014 11:44

Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами |  Вибори

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM) Барбарою Елізабет Бучанан та Борисом Любомиром Генґало, які працюють на позачергових виборах Президента України у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Спостерігачі цікавились організацією і ходом передвиборчої кампанії в області та суспільно-політичною ситуацією в краї загалом.

Михайло Гайничеру висловив сподівання, що вибори в області пройдуть спокійно, і наші краяни матимуть змогу вільно зробити своє волевиявлення. Він зазначив, що в області немає проблем з підготовкою до виборів, а деякі технічні моменти на окремих дільницях, пов’язані із забезпеченням приміщеннями та засобами зв’язку, найближчими днями будуть вирішені і вже на початок наступного тижня готовність дільниць буде стовідсотковою.

Відповідаючи на запитання спостерігачів, голова обласної ради зазначив, що суперечності, які мали місце на початку року, вдалось врегулювати, а спірні ситуації, які виникають, вирішуються шляхом діалогу. Він також зауважив, що між численними громадськими організаціями та правоохоронцями в області налагоджено співпрацю і вони працюють спільно і скоординовано.

Представники Канадської місії також цікавились настроями румунської громади на Буковині. Михайло Гайничеру запевнив, що у краї немає політичних сил, сформованих за національною ознакою, а партійні та політичні уподобання румунської громади структуровані так, як і мешканців області загалом.

Голова обласної ради побажав спостерігачам плідної роботи та об’єктивного інформування світової спільноти про події та ситуацію в Україні.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua