Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Звернення Чернівецької обласної ради до буковинців у зв'язку з вторгненням РФ на територію України

Прес-центр

Новини

24.02.2022 08:54

Звернення Чернівецької обласної ради до буковинців у зв'язку з вторгненням РФ на територію України |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

У зв’язку з введенням воєнного стану та повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України, Чернівецька обласна рада закликає буковинців зберігати спокій та виконувати дії, що допоможуть вам у випадку надзвичайних ситуацій.

Перш за все, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації. Не варто розповсюджувати фейки, сприяючи ворогу в подальшій дестабілізації ситуації в нашій державі.

Поставтеся з розумінням до вимог правоохоронців або військових щодо перевірки документів. Тримайте напоготові документи та важливі речі. Скоординуйте з рідним план дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Та не піддавайтеся паніці - наші Збройні Сили вправно виконують свою роботу та дають відсіч ворогу.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua