Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  Київський інститут стратегічного аналізу та реформ «КІСАР» проведе всеукраїнський круглий стіл на тему «Пенсійна реформа. Накопичувальна система – чи є альтернатива?»

Прес-центр

Новини

17.12.2021 10:17

Київський інститут стратегічного аналізу та реформ «КІСАР» проведе всеукраїнський круглий стіл на тему «Пенсійна реформа. Накопичувальна система – чи є альтернатива?» |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

Київський інститут стратегічного аналізу та реформ «КІСАР» проведе всеукраїнський круглий стіл на тему «Пенсійна реформа. Накопичувальна система – чи є альтернатива?». Захід відбудеться сьогодні, 17 грудня, з 11:00 до 13:00, дистанційно, на платформі Zoom.

В обговоренні візьмуть участь провідні національні експерти в цій сфері, а також представники експертного середовища з регіонів. Зокрема на заході будуть присутні Міністр фінансів України Сергій Марченко та радник Міністра з питань соціальної політики Тетяна Сальникова.

До учасників Форуму зможуть доєднатися всі охочі фахівці та представники органів місцевого самоврядування.

Доєднатися можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81584491989?pwd=TWRyM29CRlFIL0Fubmt2YktvSHNGUT09

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua