Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Комунальні санаторно-курортні заклади області незабаром можуть припинити свою діяльність

Прес-центр

Новини

20.12.2019 15:21

Комунальні санаторно-курортні заклади області незабаром можуть припинити свою діяльність  |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні керівник крайової представницької влади Іван Мунтян провів робочу зустріч з групою керівників комунальних санаторно-курортних закладів Чернівецької області – головними лікарями дитячого санаторію «Щербинці», протитуберкульозних санаторіїв «Красноїльськ» та «Садгора».

Йшлося про загрозливу ситуацію, пов’язану з припиненням державної фінансової підтримки комунальних закладів санаторного типу з 1 квітня 2020 року, як це передбачено заходами з реалізації медичної реформи в Україні. Такий стан речей може призвести до припинення надання жителям області, у тому числі представникам пільгових категорій населення, життєво необхідних їм лікувально-профілактичних та реабілітаційних послуг.

На території Чернівецької області раніше функціонували такі комунальні санаторні заклади, як дитячий санаторій "Щербинці", гастроентерологічний санаторій "Стара Жадова", які, поряд з іншими, наразі не функціонують.

Під загрозою припинення функціонування перебуває бальнеологічний санаторій "Брусниця", де відбувається скорочення штатної чисельності працівників, а також протитуберкульозні санаторії "Красноїльськ" та "Садгора".  Не надають відповідних послуг населенню пансіонат матері і дитини "Зелені пагорби",  заклад оздоровлення та відпочинку дітей "Юність".  

З метою попередження негативних наслідків такої ситуації  депутати Чернівецької обласної ради на пленарному засіданні 35-ї сесії крайового парламенту, яке відбулось 18 грудня цього року, ухвалили рішення звернутись до Кабінету Міністрів України з пропозицією надати відповідну матеріальну підтримку комунальним об’єктам санаторно-курортного типу.

Голова обласної ради наголосив, що подальша руйнація мережі комунальних закладів санаторного типу, знищення їх майна та обладнання є неприпустимою, адже завдає непоправної шкоди інтересам жителів області та буковинській громаді загалом.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua