Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Гуманітарна політика >  Іван Мунтян: Наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні

Прес-центр

Новини

02.11.2018 17:09

Іван Мунтян: Наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні |  Гуманітарна політика

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької владик раю Іван Мунтян, вітаючи гостей та учасників мистецької імпрези, що відбулася у фойє адміністративного приміщення Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 2 листопада, до 100-річчяя Буковинського народного віча.

«Сто років тому наші предки зробили рішучий крок заради нашого гідного майбутнього у Великій Україні. Вірю, що незважаючи на те, що сьогодні нам знову доводиться боротися за незалежність і суверенітет України, рішучість та мудрість допоможуть нам отримати перемогу, а наші нащадки пишатимуться нами так само, як нині ми пишаємося учасниками вікопомного Буковинського віча 1918 року», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, Іван Мунтян взяв участь в урочистій церемонії спецпогашення ювілейної марки та конверта, виготовленого Чернівецькою дирекцією ПАТ «Укрпошта» з нагоди знаменної події, а також ознайомився з тематичною виставкою картин буковинських живописців – членів Національної спілки художників України та вихованців освітніх закладів нашого краю художньо-естетичного спрямування.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua