Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Зі святом! >  Іван Мунтян: Буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади

Прес-центр

Новини

03.07.2018 15:54

Іван Мунтян: Буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади |  Зі святом!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, вітаючи з Днем Національної поліції України керівництво та особовий склад Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області під час урочистостей, що відбулися з нагоди свята на Соборній площі обласного центру сьогодні, 3 липня.

«Три роки тому в Києві на Софійській площі прийняли присягу перші поліцейські незалежної України. За час, що минув від того пам’ятного дня, буковинські поліцейські здобули повагу та виправдали довіру громади. Відповідно змінилася на краще й суспільна думка про поліцію та поліцейських, які довели свою готовність виконувати покладені на них завдання щодо захисту законності, громадського порядку, миру та спокою на вулицях міст, селищ та сіл нашого краю. Дякує усім поліцейським Буковини за службу. Бажаю міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту, Божих благословінь та кар’єрного зростання», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак кращих правоохоронців керівник представницької влади краю нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua