Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Традиції >  У Путилі відбулося традиційне свято виходу на полонини

Прес-центр

Новини

21.05.2018 12:39

У Путилі відбулося традиційне свято виходу на полонини |  Традиції

Тема новини: Назва теми

П’ятдесят третє традиційне свято виходу на полонини «Полонинська ватра» відбулося 20 травня в смт Путилі. Після вшанування світлої пам’яті жертв політичних репресій, організованих комуністичним режимом, організаторів, учасників та численних гостей святкового дійства привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Вихід на полонину – не просто святкове дійство – це урочистий початок найбільш відповідальної пори в житті кожного справжнього гуцула. Адже лише повноправні господарі Карпат можуть з честю витримати цей непростий іспит на витривалість та ґаздовитість», – відзначив голова крайового парламенту Буковини у своєму вітальному слові.

Також Іван Мунтян наголосив на необхідності відбудови пошкоджених руйнівною повінню 2008 року об’єктів транспортної інфраструктури та відновленні нормального сполучення з путивльським районом.

«Представницька влада краю й надалі буде робити усе від неї залежне для належного соціально-економічного розвитку району. Так, нещодавно Чернівецька обласна рада разом із Сучавською повітовою радою та обласною службою автомобільних доріг підготувала та подала на розгляд Спільного технічного секретаріату проектні пропозиції в рамках операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020». Реалізація цих проектів дозволить збудувати під’їзну дорогу до КПП «Шепіт», а також розробити дороговартісну проектно-кошторисну документацію на проведення ремонту дороги на ділянках «Шепіт-Селятин» та «Селятин-Руська», – додав Іван Мунтян.

Відтак посадовець нагородив учасника бойових дій на Сході України Павла Юрбаша та вчителя Киселицького ЗЗСО, переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» Дмитра Рейкала Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а кращих трударів полонин – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та подарунками.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua