Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.11.2020 09:18
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр громадського здоров'я Чернівецької обласної ради»

23.11.2020 09:13
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»

23.11.2020 09:10
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний ендокринологічний центр»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Спортивні події  >  У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу

Прес-центр

Новини

06.05.2018 19:18

У столиці Буковини відбулись етапи чемпіонатів світу та Європи з мотокросу |  Спортивні події

Тема новини: Назва теми

ІV етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та III етап чемпіонату Європи на квадроциклах відбулися сьогодні, 6 травня, на трасі «Суперкрос», що на вул. Руській, 226-В у м. Чернівцях. Участь у представницьких змаганням взяли команди спортсменів з Австрії, Бельгії, Великобританії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Франції, Чехії та Швейцарії.
Привітав учасників змагань з мотокросу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.
«Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вітаю організаторів, гостей та учасників четвертого етапу чемпіонату світу на мотоциклах з колясками і третього етапу чемпіонату Європи на квадроциклах, що сьогодні відбуваються у столиці Буковини, яка за правом може називатись світовою столицею мотокросу. Чернівецька траса «Суперкрос» віддавна завоювала прихильність кращих мотокросменів планети. Й сьогодні вони вкотре прибули до нас з багатьох країн світу, аби вкотре позмагатися за перемогу в одному з найвидовищніших видів спорту. Бажаю усім спортсменам вдалих стартів та переможних фінішів на щасливій буковинській трасі», – відзначив посадовець, звертаючись до спортсменів.
По завершенню перегонів, Іван Мунтян вручив переможцям та призерам змагань нагороди.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua