Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  З турботою про буковинців

Прес-центр

Новини

29.03.2018 14:56

З турботою про буковинців |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Низку запитів щодо вирішення важливих питань у сфері освіти, охорони здоров’я, дорожнього господарства, утримання об’єктів спільної власності сіл, селищ та міст нашого краю прийняли депутати Чернівецької обласної ради на засіданні 21-ї сесії крайового парламенту.

Зокрема, Любов Годнюк звернулася із запитом щодо збереження та подальшого функціонування Хотинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 та виділення коштів Хотинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату №1 для проведення капітального ремонту та покращання матеріальної бази, Андрій Маковей клопотав про виділення коштів Кіцманській центральній районній лікарні для лікування хворих на цукровий діабет, Микола Стринада – про виділення коштів на оплату праці молодшим сестрам-доглядальницям Берегометської лікарні Центру Червоного Хреста для медико-соціальної підтримки та реабілітації у Вижницькому районі, Петро Фрей – про виділення коштів комунальному закладу «Путильський районний стадіон «Карпати» на проведення капітального ремонту, Василь Палій – про утеплення фасадів, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі  в Сторожинецькій центральній районній лікарні, Михайло Чорней – про виділення коштів на завершення робіт з будівництва об’єктів Вижницької об’єднаної територіальної громади.

Низка запитів народних обранців стосувалася питання фінансового забезпечення ремонту автомобільних доріг області та впорядкування придорожніх смуг. Так, депутат Валентин Пріску звернувся з проханням щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг сполученням Берестя-Форосна та Котелеве-Жилівка Новоселицького району, Михайло Чорней – щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Вижниця-Багна-Черешенька, Віктор Мотуляк – щодо проведення ремонту дорожнього покриття окремих вулиць с. Клішківці Хотинського району, Тетяна Мартинюк – щодо виділення коштів на проведення санітарної очистки кущів вздовж автодороги  в напрямку сіл Вітрянка та Непоротове Сокирянського району.

У свою чергу заступник голови обласної ради Віталій Мельничук окремим запитом порушив питання формування цін на пальне на автозаправних станціях Чернівецької області, адже в результаті завищених цін на нафтопродукти зростає вартість проїзду, ціни на різноманітні послуги як на території області, так і по всій Україні.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua