Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  З нагоди Дня Служби безпеки України

Прес-центр

Новини

22.03.2018 17:29

З нагоди Дня Служби безпеки України |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

Перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила на урочистостях, які відбулись в Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області з нагоди професійного свята. Вона щиро привітала буковинських вартових державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради та від себе особисто.

«Буковинці за правом пишаються вашими здобутками у боротьбі з проявами корупції та хабарництва, у контррозвідувальній діяльності, у справі запобігання терористичним актам та іншим нагальним загрозам безпеці наших громадян», - наголосила посадовець у своєму вітальному зверненні до керівників та співробітників УСБУ в Чернівецькій області.

Інга Маковецька запевнила учасників урочистих зборів, що депутатський актив, громадськість Буковинського краю високо цінують внесок співробітників Служби безпеки України у справу збереження громадського порядку та конституційної законності на теренах Чернівецької області і готові надати всебічну підтримку у життєво важливій справі забезпечення конституційної законності, належного захисту державних інтересів, надійного забезпечення прав та свобод громадян.

З нагоди професійного свята своїх співробітників та поважних ветеранів Служби безпеки України тепло привітав начальнику УСБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua