Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Опришенам – 600 років!

Прес-центр

Новини

17.03.2018 15:19

Опришенам – 600 років! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди 600-річчя з дня першої письмової згадки відбулися сьогодні, 17 березня, у с.Опришени Глибоцького району. Громаду села та гостей урочистостей привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован та народний депутат України Григорій Тіміш.
«Шість століть тому у грамоті Молдовського господаря Олександра Доброго з’явилася перша письмова згадка про моє рідне село Опришени. За час, що минув, Опришени подарували Буковині та світові чимало видатних людей, які стали справжньою гордістю нашого краю. Сьогодні Опришени – сучасне успішне село, де живуть і працюють самодостатні люди, де діти вчаться рідною мовою і радіють життю під мирним українським небом. Сподіваюся, що з Божою допомогою наше село й надалі буде розвиватися, а рівень життя людей буде постійно зростати», – наголосив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.
Відтак, за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток с.Опришени, збереженя та примноження його культурного надбання і традицій керівник представницької влади краю нагородив Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради Опришенського сільського голову Миколу Поповича і директору місцевої школи Миколу Боднарюка.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua