Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  З нагоди новорічних та різдвяних свят

Прес-центр

Новини

05.01.2018 14:46

З нагоди новорічних та різдвяних свят |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 січня 2018 року, у гості до керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, співробітників виконавчого апарату обласної ради та апарату облдержадміністрації завітала барвиста коляда з обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія». Хористи і танцюристи Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка на чолі з народним артистом України Ярославом Солтисом подарували вдячним глядачам справжню святкову феєрію, незабутні враження та позитивні емоції.

«Надзвичайно приємно зустрічати у цих стінах таку гарну коляду, яка відтворила чудові традиції наших предків, справжні скарби національної історії та культури, кращих за які немає ніде у світі, - зауважив у своєму вітальному слові Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Щиро дякую творчому колективу обласної філармонії, артистам уславленого Буковинського ансамблю пісні і танцю від імені депутатського корпусу обласної ради, від себе особисто, адже ви є справжньою гордістю Буковинського краю. Щороку до нас приїздить все більше і більше гостей звідусіль. Мені радісно від того, що ми маємо що продемонструвати їм і маємо ким пишатися», - наголосив він.  

«Таїнство народження Христа-Спасителя є найбільшим святом, тож бажаю вам зустріти його у колі рідних та близьких людей, у щасті та радості. Кожен з нас цієї врочистої пори просить у Господа нашого Ісуса Христа прощення та благословення, здійснення заповітних мрій та благородних задумів. Бажаю усім вам отримати ці священні дари Божі та свято берегти їхнє життєдайне тепло у ваших душах», - з такими словами звернувся Іван Мунтян до усіх присутніх. На завершення він від щирого серця подякував колядникам за їх високе мистецтво, яке приносить людям радість та втіху, і вручив бажаним гостям памятні подарунки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua