Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковина отримає 4 млн. євро на будівництвао під’їзних шляхів до КПП «Красноїльськ»

Прес-центр

Новини

18.12.2017 16:15

Буковина отримає 4 млн. євро на будівництвао під’їзних шляхів до КПП «Красноїльськ» |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Неодноразові звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, підтримка голови повітової ради сусіднього Сучавського повіту (Румунія) пана Георге Флутура та активне лобіювання головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном питання відкриття на території області додаткових пунктів перетину українсько-румунського кордону на нарадах та міжнародних зустрічах усіх рівнів дали позитивний результат. Так, Європейська Комісія погодила проектну пропозицію від Чернівецької області «Покращення транскордонної інфраструктури – Відкриті ворота до Європи», включивши її до основного переліку великих інфраструктурних проектів у рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020», що передбачає будівництво під’їзних шляхів до КПП «Красноїльськ» загальною вартістю понад 4 млн. євро.

«Пригадую, що в жовтні, під час засідання Моніторингового комітету спільного технічного секретаріату програм «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013» та «Румунія – Україна 2014-2020», що відбулося у Чернівцях, питання про надання фінансування для будівництва цих під’їзних шляхів опинилося під загрозою. Тоді особисто півгодини переконував представника Міністерства регіонального розвитку, державного управління та європейських фондів Румунії пані Юлію Герцог у тому, що цей проект є критично важливим для Чернівецької області. Сподіваюся, що до кінця цього року документи пройдуть усі необхідні експертизи і уже у травні 2018-го буде підписано відповідний контракт. Дякую пану Георге Флутуру за сприяння та допомогу, яку він надав, захищаючи цю проектну пропозицію. Впевнений, що наша спільна наполеглива праця дасть очікуваний результат і до середини наступного року пункт пропуску «Красноїльськ-Вікову де Сус» розпочне свою роботу», – наголосив Іван Мунтян під час протокольної зустрічі з головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром, а також керівництвом та представниками Торгово-промислової палати Сучави і Агентства регіонального розвитку Північ-Схід, що відбулася на території Міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сірет» сьогодні, 18 грудня.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua