Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальна політика >  Три буковинських багатодітних сім’ї усиновлювачів отримали житло європейського ґатунку

Прес-центр

Новини

23.09.2017 13:20

Три буковинських багатодітних сім’ї усиновлювачів отримали житло європейського ґатунку |  Соціальна політика

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 23 вересня, у Чернівцях на вулиці Ковельській, 25 відбулася урочиста церемонія відкриття трьох новозбудованих будинків сімейного типу, зведених коштом німецького благодійного фонду «Міст в життя». Привітав щасливих новоселів зі входинами голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Сьогодні у всіх нас направду свято, адже нині не часто доводиться бути свідками таких подій, коли сім’ї усиновлювачів отримують ключі від повністю умебльованих, устаткованих всією необхідною побутовою технікою, збудованих за європейськими стандартами будинків. Дякую директору фонду пану Вальдемару Шрьодеру та усім, хто долучився до реалізації цього чудового проекту за подвижницьку діяльність, завдяки якій діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, відчують тепло та любов батьківських сердець, будуть зростати й виховуватися у належних умовах. Вірю, що Господь дбатиме про них і надалі й усі вони виростуть достойними громадянами України», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, відтак, відзначив пана Вальдемара Шрьодера Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

У свою чергу пан Шрьодер повідомив, що у 2015 році на цьому ж місці представники фонду передавали ключі від двох таких будинків двом сім’ям, у яких нині виховується 18 дітей. Загалом, зусиллями благодійного фонду «Міст в життя» в Україні вже збудовано 36 подібних дитячих будинків. До кінця цього року планується завершити будівництво ще 7.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua