Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  До 25-річчя українсько-австрійської співпраці

Прес-центр

Новини

02.06.2017 18:21

До 25-річчя українсько-австрійської співпраці |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Відкриття виставки австрійського художника Альфонса Престніца, присвяченої 25-річчю українсько-австрійської співпраці, організованої за сприяння Посольства Республіки Австрії в Україні відбулося у місті Чернівцях сьогодні, 2 червня. Організаторів та гостей мистецької події привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Вітаю на гостинній Буковинській землі Надзвичайного та Повноважного посла Австрії в Україні пані Герміне Попеллер. Відтак хотів би відзначити, що насправді історія економічних, наукових та мистецьких зв’язків між Україною та Австрією, між українським та австрійським народами налічує не одне століття. Яскравим свідченням цьому є, власне, Буковина, яка свого часу входила до складу Австро-Угорської імперії. Сподіваюся, що у подальшому українсько-австрійські відносини ставатимуть тільки міцнішими і вже у недалекому майбутньому наші народи житимуть в мирі та злагоді у єдиному європейському просторі», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua