Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Долаючи кордони

Прес-центр

Новини

27.11.2016 18:56

Долаючи кордони |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 27 листопада, за сприяння Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Елеонори Молдован та голови крайового парламенту Буковини Івана Мунтяна відбулась перша зустріч жінок – депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової і міської рад. Обговорено низку ініціатив, які в рамках транскордонної співпраці двох регіонів можуть бути реалізовані у гуманітарній сфері.

Під час брифінгу, що відбувся за підсумками зустрічі, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька подякувала за дружній візит гостям із сусідньої Сучави. «Мені надзвичайно приємно вітати наших румунських колег у Чернівцях. Сподіваюся, що започаткований сьогодні формат спілкування переросте у плідну взаємовигідну співпрацю. І уже незабаром жінки, яким виборці Північної та Південної Буковини делегували свої владні повноваження, зроблять свій внесок у розвиток прикордонних територій, на яких проживають дружні український та румунський народи», – наголосила посадовець.

«Ми дуже раді сьогоднішній зустрічі, адже почасти жінкам набагато легше домовитись між собою, аніж чоловікам. Можливо це звучить трохи самовпевнено, але як на мене, жінки на інтуїтивному рівні відчувають, які рішення будуть найкращими для розвитку таких галузей як освіта і наука, охорона здоров’я та культура. Недаремно ж у цих сферах працює більше фахівців-жінок», – відзначила звертаючись до учасників зустрічі, радник Сучавської повітової ради Анжела Зарожан.

У свою чергу, пані Елеонора Молдован висловила думку про те, що сьогоднішній захід є промовистим свідченням того, що Україна впевнено рухається шляхом євроінтеграції, сповна застосовуючи принципи партнерства, співробітництва та добросусідства з країнами – членами Європейського Союзу.

Відтак учасники двосторонньої зустрічі вшанували пам’ять великої української письменниці Ольги Кобилянської з нагоди 153-ї річниці від дня її народження, а також визначного румунського поета Міхая Емінеску покладанням квітів до їх пам’ятників у середмісті Чернівців.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua