Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальний захист >  Михайло Гайничеру вручив портфелі зі шкільним приладдям дітям переселенців

Прес-центр

Новини

28.08.2015 12:23

Михайло Гайничеру вручив портфелі зі шкільним приладдям дітям переселенців |  Соціальний захист

Тема новини: Назва теми

Сьогодні у приміщенні ГО «Волонтерський рух Буковини» голова обласної ради Михайло Гайничеру вручив портфелі зі шкільним приладдям дітям переселенців зі Сходу України та Криму. 112 школярів початкової школи отримали ранці з усіма необхідними для навчання канцтоварами та зошитами на суму близько 900 гривень кожен. Ця акція відбулась в рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», який виконується обласною радою за фінансової підтримки ЄС. Як розповів Михайло Гайничеру, підтримка школярів з сімей переселенців – це лише невелика частина проекту, який передбачає також реконструкцію житла для переселенців, надання підтримки для охочих започаткувати на Буковині власну справу, проведення тренінгів з питань розширення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, відкриття Соціально-консультативного центру, який надаватиме переселенцям соціальні послуги.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua