Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  У Новодністровську та Анадолах обрали керівників територіальних громад

Прес-центр

Новини

03.06.2013 11:58

У Новодністровську та Анадолах обрали керівників територіальних громад |  Вибори

Тема новини: Назва теми

2 червня відбулись вибори міського голови у Новодністровську та сільського голови у селі Анадоли Хотинського району. Як повідомили у територіальних виборчих комісіях, Новодністровським міським головою обрано Мельника Володимира Петровича, за якого проголосувало 1735 мешканців міста, або 42,55 % тих, хто прийшли на виборчі дільниці. Володимир Мельник – висуванець Партії регіонів, інженер відділу матеріально-технічного забезпечення філії Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд».

Анадольським сільським головою обрано Володимира Івановича Ткача, члена КПУ, за якого проголосувало 29% жителів села, що взяли участь у голосуванні. Загалом же на виборчу дільницю прийшло 74,9% виборців.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua