Прес-центр
Новини
10.12.2012 11:14
Почесні грамоти до Дня місцевого самоврядування отримали представники всіх районів області |
Вітаємо з високою відзнакою!
Тема новини: Назва теми
Відповідно до
спільного розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації та
Чернівецької обласної ради від 4 грудня 2012 року № 4 «Про нагородження
Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди
Дня місцевого самоврядування» за багаторічну самовіддану, високопрофесійну працю у самоврядних органах
Чернівецької області, значний особистий внесок у розвиток територіальних громад
Буковинського краю, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого
самоврядування Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної
ради і цінним подарунком нагороджено:
Іспаського сільського голову Вижницького
району, голову районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та
селищних рад АНДРЮКА Михайла Івановича, начальника відділу правової роботи та
залучення інвестицій виконавчого апарату Глибоцької районної ради, лауреата
обласного конкурсу "Краща посадова особа місцевого самоврядування"
2012 року в номінації "Краща посадова особа виконавчого апарату районної
ради" БАДЮК Олену Іллівну, заступника начальника Сторожинецького
районного управління юстиції, депутата Сторожинецької районної ради VI скликання БАЛАНЮКА Василя Миколайовича, начальника відділу з
питань управління об'єктами комунальної власності, інвестицій та транс кордонного
співробітництва виконавчого апарату Сокирянської районної ради, лауреата
обласного конкурсу "Краща посадова особа місцевого самоврядування"
2012 року в номінації "Краща посадова особа виконавчого апарату районної
ради" БАЛАХОНОВУ Аллу Георгіївну, Несвоянського сільського голову
Новоселицького району, лауреата обласного конкурсу "Краща посадова особа
місцевого самоврядування" 2012 року в номінації "Кращий сільський,
селищний, міський (міст районного значення) голова" БАЛТУ Віталія
Володимировича, депутата Хотинської районної ради VI скликання КИРИКОВИЧ Лідію Петрівну, Череського
сільського голову Сторожинецького району БОДНАРЮКА Михайла Радовича, Веренчанського
сільського голову Заставнівського району БОЙЧУКА Володимира Дмитровича, Михалківського
сільського голову Сокирянського району, переможця обласного конкурсу
"Краща посадова особа місцевого самоврядування" 2012 року в номінації
"Кращий сільський, селищний, міський (міст районного значення)
голова" БУЖАКА Івана Миколайовича, Кіцманського міського голову, лауреата
обласного конкурсу "Краща посадова особа місцевого самоврядування"
2012 року в номінації "Кращий сільський, селищний, міський (міст районного
значення) голова" БУЛЕГУ Сергія Борисовича, начальника управління
житлового господарства Шевченківської районної у місті Чернівці ради БУРАКА Олександра
Кризонтовича, заступника голови правління корпорації "Сварог
ВЕСТГРУП" ГАВРИЛЮКА Юрія Васильовича, секретаря Давидівської сільської
ради Кіцманського району ГНАЧУК Ларису Дмитрівну, секретаря Великобудської
сільської ради Герцаївського району, лауреата обласного конкурсу "Краща
посадова особа місцевого самоврядування" 2012 року в номінації "Краща
посадова особа сільської, селищної, міської (міст районного значення)
ради" ГНІДАН Юліану Михайлівну, завідувача юридичного відділу виконавчого
апарату Вижницької районної ради, переможця обласного конкурсу "Краща
посадова особа місцевого самоврядування" 2012 року в номінації "Краща
посадова особа виконавчого апарату районної ради" ГОЛОБУЦЬКУ Ксенію
Василівну, депутата Новоселицької районної ради VI скликання ГОСТЮКА Миколу Ілліча, завідувача
квартирного відділу Садгірської районної у місті Чернівці ради ДРОЗДЮК Альону
Георгіївну, головного спеціаліста інформаційно-аналітичного відділу виконавчого
апарату обласної ради ЖИТАРЮК Наталію Вікторівну, начальника архівного відділу
Чернівецької міської ради ІВАЩЕНКО Тетяну Анатоліївну, завідувача
організаційного відділу Вижницької районної ради ІВОНЯКА Георгія Степановича, секретаря
Глибоцької селищної ради, лауреата обласного конкурсу "Краща посадова
особа місцевого самоврядування" 2012 року в номінації "Краща
посадова особа сільської, селищної, міської (міст районного значення)
ради" ІЗРАІЛИК Анастасію Іллівну, провідного фахівця відділу благоустрою
та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній у місті Чернівці раді КИСИЛЬОВА
Владислава Володимировича, начальника відділу контролю за додержанням вимог
законодавства у сфері соціального захисту населення управління праці та
соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради КЛИМЧУК
Нелю Миколаївну, депутата Заставнівської районної ради VI скликання КОЛОДРІВСЬКОГО Василя
Івановича, Яблуницького сільського голову Путильського району КУМАРИЦЮ Володимира
Михайловича, Йорданештського сільського голову Глибоцького району ЛЮТИКА Георгія
Флоровича, начальника відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного
стану Шевченківської районної у місті Чернівці ради МАРЧАКА Миколу Ігнатовича, Синьовецького
сільського голову Глибоцького району МАСІРА Володимира Івановича, депутата
Кельменецької районної ради VI скликання МИХАЙЛИНУ Сергія Венедиктовича, головного лікаря
Сокирянської центральної районної лікарні, депутата Сокирянської районної ради V, VI скликань МІСЮРКА Миколу Степановича,
секретаря Хотинської міської ради МУДРОГО Віктора Леонідовича, секретаря
Лівинецької сільської ради Кельменецького району, переможця обласного конкурсу
"Краща посадова особа місцевого самоврядування" 2012 року в номінації
"Краща посадова особа сільської, селищної, міської (міст районного
значення) ради" РЯБЧИК Аеліту Василівну, начальника відділу аналізу та
контролю за виконанням місцевих бюджетів фінансового управління
Новодністровської міської ради САПОЖНИК Євгенію Василівну, депутата Кіцманської
районної ради VI
скликання, голову постійної комісії Кіцманської районної ради з питань
промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, житлово-комунального
господарства, побутового, торговельного обслуговування населення, голову правління
Кіцманської районної спілки споживчих товариств СКОРЕЙКА Олександра Олександровича, Герцаївського
міського голову СКРИПКАРУВасиля Васильовича, Іванівецького сільського
голову Кельменецького району СТАДНІЙЧУК Анастасію Миколаївну, головного спеціаліста
відділу організаційно-кадрової роботи Першотравневої районної у місті Чернівці
ради СТЕПАНОВА Федора Григоровича, депутата Чернівецької міської ради VI скликання БЕШЛЕЯ Володимира
Васильовича, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення
Путильської районної ради ТОМНЮК Галину Георгіївну, Котелівського сільського
голову Новоселицького району ТРИПАДУША Володимира Дмитровича, начальника
відділу містобудування та інвестицій управління економіки та розвитку
інфраструктури міста Новодністровської міської ради ФІЛІМОНЮК Христину Іванівну,
головного спеціаліста організаційного відділу Герцаївської районної ради ЦАР Діану
Іванівну.