Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  Аграрії Буковини відзначили своє професійне свято

Прес-центр

Новини

16.11.2018 18:11

Аграрії Буковини відзначили своє професійне свято |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Привітав працівників сільського господарства краю з прийдешнім професійним святом голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. «Незважаючи на всі труднощі сьогодення, незважаючи на погодні умови та примхи природи, буковинські трудівники садів та полів з року в рік забезпечують жителів нашого краю та інших регіонів України якісними продуктами харчування, годують наших захисників, допомагають вимушеним переселенцям та жителям Українського Сходу», – наголосив керівник представницької влади регіону, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка сьогодні, 16 листопада.

«Уклінно дякую усім працівникам агропромислового комплексу області за цю жертовну працю та за ваш вагомий внесок у забезпечення стабільної життєдіяльності нашого краю. Держава та громада у великому боргу перед вами. У свою чергу, хочу запевнити, що обласна рада і надалі буде підтримувати галузь сільського господарства регіону», – додав Іван Мунтян, відтак, кращих працівників сільського господарства Буковини нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та подарунками, а знаних у краї аграріїв В’ячеслава Дєдова та Миколу Чередарика – Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua