Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну!

Прес-центр

Новини

03.11.2018 18:46

Іван Мунтян: Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну! |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час урочистих збрів, що відбулися у приміщенні Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської до 100-річчя Буковинського народного віча.

«Сьогодні Буковина відзначає сторіччя Буковинського віча, на якому наші предки прийняли мудре рішення, яке є прикладом того, як треба боротися за Україну. На превеликий жаль, нині на Сході знову триває боротьба за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. І знову Герої віддають свої життя за те, щоб усі ми жилі в мирі та спокої. Низький уклін усім, хто боровся й бореться за Україну та український народ. Закликаю усіх бути гідними пам’яті патріотів України та наших Героїв, які віддали свої життя за Батьківщину та усіх нас», – відзначив Іван Мунтян, вітаючи учасників урочистого зібрання.

Відтак, посадовець вручив Юлії Боднар Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», якою посмертно нагороджено її чоловіка – учасника бойових дій в антитерористичній операції на Сході України Петра Боднаря. Такими ж відзнаками Іван Мунтян нагородив народних артистів України Павла Двірського та Ярослава Солтиса, а також активного учасника Революції Гідності Іллю Яреміцу. Депутату Чернівецької обласної ради Світлані Фочук керівник представницької влади краю за заслуги перед Україною вручив Грамоту Верховної Ради України.

У свою чергу Почесними грамотами та подарунками Чернівецької обласної ради голова крайового парламенту Буковини відзначив волонтерів Юрія Сметаніна і Юрія Манка та військовослужбовців Чернівецького прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича, що брали участь у бойових діях в операції Об’єднаних сил на Сході України, Валерія Візнюка і Сергія Беженаря.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua