Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам’яті товариша >  Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук

Прес-центр

Новини

11.06.2018 11:14

Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук |  Пам’яті товариша

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 74-му році життя внаслідок тяжкої, підступної недуги зупинилось натруджене серце ветерана праці, місцевого самоврядування та державної служби, колишнього заступника керуючого справами – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степана Степановича Борсука.

Дочасно пішов з життя досвідчений управлінець, мудрий та уважний керівник, вірний друг та надійний товариш, люблячий і любимий чоловік, турботливий батько, чуйний та ніжний дідусь.

У ці скорботні, сповнені тугою та сумом дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного, які зазнали тяжкої, непоправної втрати. Світлий, щемливий спомин про Степана Степановича Борсука завжди житиме в серцях усіх, хто мав честь знати покійного, жити та працювати поруч із ним. 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua