Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

02.03.2018 12:08
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.03.2018 12:07
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренду нерухомого майна

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  На церемонії складання присяги працівниками Управління патрульної поліції Чернівців

Прес-центр

Новини

27.12.2017 14:53

На церемонії складання присяги працівниками Управління патрульної поліції Чернівців |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 27 грудня, Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь та виступив на урочистій церемонії складання Присяги на вірність українському народові працівниками Управління патрульної поліції в місті Чернівці Департаменту патрульної поліції України, яка відбулась на Центральній площі Чернівців.

        «Наша Батьківщина зустрічає Новий 2018 рік у непростих умовах, коли на Сході України точиться війна проти російських загарбників. За таких обставин загострюється криміногенна ситуація, активізуються злочинні елементи, частішими стають випадки порушення законності та правопорядку. Саме тому на оновлені органи внутрішніх справ загалом, і на патрульну поліцію зокрема держава, суспільство та Буковинська громада покладають особливі надії та сподівання», - наголосив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

        Керівник крайової представницької влади висловив впевненість у тому, що молоде поповнення Чернівецької патрульної поліції з честю виправдає надії та сподівання жителів Чернівців та Чернівецької області щодо забезпечення законності та правопорядку на вулицях сіл, селищ та міст Буковинського краю.

        Іван Мунтян привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав патрульним поліцейським, усім буковинцям та гостям нашого краю міцного здоровя, життєдайної Божої ласки, наснаги та успіхів в житті, праці та поліцейській службі на варті громадського порядку та безпеки громадян, на славу Буковинській громаді та матері – Україні!

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua