Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  На урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України

Прес-центр

Новини

06.12.2017 13:59

На урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на урочистих зборах з нагоди Дня Збройних Сил України, які відбулися сьогодні у гарнізонному Будинку офіцерів. Від імені керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто він привітав офіцерів, прапорщиків, старшин, сержантів, солдатів та працівників Збройних Сил України, які проходять службу в Чернівецькому військовому гарнізоні, з нагоди свята українського війська.

Посадовець дав високу оцінку бойовому вишколу та морально-психологічним якостям захисників України, які в нелегких умовах сьогодення чинять достойний збройний опір російським окупантам та їхнім поплічникам на Сході України. Він наголосив на великому виховному значенні бойової звитяги українських військовиків для належного військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua