Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  У Хотині відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат

Прес-центр

Новини

09.10.2017 15:08

У Хотині відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Розпорядженням Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна Почесною грамотою крайового парламенту нагороджено тренера Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи Ігоря Кондратюка. Ігор Олексійович є одним з натхненників та організатором Всеукраїнського турніру з гандболу серед дівчат 2005 – 2006 р.н., який днями відбувся у Хотині. Традиційні змагання юних гандболісток цього разу були присвячені памяті жителів Хотинщини, які віддали свої життя  в боях з російськими загарбниками за свободу та територіальну цілісність України на Сході нашої держави.

          Від імені крайової представницької влади нагороду хотинському тренеру вручив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Посадовець висловив глибоку вдячність прихильникам розвитку ігрових видів спорту на Хотинщині. У своєму вітальному слові він зауважив, що особисто сприятиме подальшому розвиткові дитячого та юнацького гандболу на теренах Чернівецької області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua