Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича – 142

Прес-центр

Новини

05.10.2017 17:27

Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича – 142 |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Професорсько-викладацький колектив, студентів та гостей святкових урочистостей, що відбулися з нагоди 142-ї річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, привітала сьогодні, 5 жовтня, радник голови Чернівецької обласної ради Альона Гливко.

«За дорученням голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, від імені депутатського корпусу крайового парламенту Буковини та від себе особисто щиро вітаю з днем народження нашого університету! Нині ЧНУ – це не тільки відомий на весь світ архітектурний ансамбль резиденції буковинських митрополитів. Це потужний науково-дослідницький центр, відомий в Європі та усьому світі. Окрім того, це один з найбільш популярних навчальних закладів України. Тому переконана, що дружній колектив ЧНУ й надалі робитиме все можливе, аби добра слава про рідний ВУЗ, здобутки та перемоги його викладачів та студентів продовжувала ширитися світом. У свою чергу представницька влада регіону буде й надалі підтримувати реалізацію будь-яких ініціатив, спрямованих на розвиток та підвищення статусу нашого університету», – наголосила Альона Гливко, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих викладачів та студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича посадовець відзначила Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua